Vendosni fjalën kyçe....

Derbi Partizani-Tirana do luhet në stadiumin ‘Air Albania’


Derbi i kryeqytetit, Partizani-Tirana, do luhet në stadiumin e ti kombëtar, ‘Air Albania’ më 13 dhjetor.

Kjo do jetë ndeshja e dytë që luhet në këtë impiant pas asaqj mes Shqipërisë e Francës në ndeshjen e fundit kualifikuese në grup për Euro 2020.

Aktualisht Tirana mban vendi e tetë në renditje duke qenë në krizë rezultatesh, kurse Partizani kryeson kampinatin edhe pse u mund në ndeshjen e fundit ndaj Bylisit në Ballsh.

Çmimet e biletave nuk dihen ende dhe ato pruitet të publikohen në ditët në vijim.