Vendosni fjalën kyçe....

Aksident në Korçë, humb jetën drejtuesi i mjetit


Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në fshatin Rrëmbes, në rrugën Korçë-Maliq.

Një makinë ka dalë nga rruga dhe ka zënë poshtë drejtuesin e saj, raporton ‘Balkanweb’.

Viktima është identifikuar si 40-vjeçari Keli Bode, banues në fshatin Orman.

Shkaqet e aksidentit nuk dihen ende.