Vendosni fjalën kyçe....

Aksident në Durrës, humbet jetën një person


Një aksident i ka marrë jetën një personi në Durrës mbrëmjen e sotme në Durrës.

Një person dyshohet se është përplasur për vdekje te vendi i quajtur “Ura e Dajlanit”, raporton BalkanWeb.

Identiteti i viktimës nuk është i bërë i ditur.

Policia ka shkuar në  vendngjarje dhe po kryen hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.