Vendosni fjalën kyçe....

Vendos kameran e fshehtë në “vendin” e sikletshëm, “kap mat” kalimtarët që s’i rezistojnë dot (Video)


Një grua vendosi një kamera të fshehtë në rrobat e saj për të kapur të gjithë ata që i hidhnin sytë gjoksit të saj, në një mënyrë për të rritur vetëdijen për kancerin e gjirit.

Whitney Zelig, një 29-vjeçare që jeton në New York City, fshehu një aparat fotografik të vogël në gjoksin e saj para se të shëtiste nëpër Manhattan.

Ajo mori shikime plot kërshëri nga mjaft burra e gra në klipin me humor, që promovon rëndësinë e bërjes së analizave dhe testeve të të gjirit.

Për më shumë ndiqni videon e mëposhtme.