Vendosni fjalën kyçe....

Përleshje në burgun e Rrogozhinës, plagoset një person


Një përleshje ka ndodhur mes të dënuarve në burgun e Rrogozhinës. Sherri ka ndodhur në palestrën e burgut.

Në sherr u përfshinë më shumë se 5 persona dhe si pasojë mbeti i plagosur 1 person.

I lënduari është dërguar me urgjencë në spitalin e Traumës në Tiranë.

Motivi i sherrit mes të dënuarve nuk dihet ende.