Vendosni fjalën kyçe....

Makina përplas për vdekje këmbësorin në Vaun e Dejës


Një person ka humbur jetën mëngjesin këtë mëngjes, në Hajmel të Vaut të Dejës. 

Një automjet ka përplasur një këmbësor i cili po kalonte në anën tjetër të rrugës në Hajmel të Vaut të Dejës.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e shkaqeve. Ende nuk dihet identiteti i viktimës.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *