Vendosni fjalën kyçe....

Kamioni përplas kalimtaren në Elbasan


Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në zonën e quajtur Mollas, pranë Elbasanit.

Një kamion ka përplasur rëndë një 50-vjeçare dhe drejtuesi është larguar së bashku më automjetin.

Ndërkohë 50-vjeçarja është transportuar në spital dhe ndodhet në gjendje kritike për jetën.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për të zbardhur ngjarjen e plotë.