Vendosni fjalën kyçe....

I kapur për terrorizëm, Gjykata e Durrësit ekstradon shtetasin rus


Shtetasi rus i cili u arrestua nga autoritetet shqiptare për terrorizëm tashmë do ekstradohet nga Shqipëria pas vendimit të marrë nga Gjykata e Durrësit.

Rasul Mislaev do të ekstradohet drejt Rusisë dhe vendimi është marrë nga gjyqtari Paulin Cena.

34-vjeçari ka qenë pjesë e ISIS që prej 2013.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *