Vendosni fjalën kyçe....

Me kominoshe, kapele e maskë bojaxhiu, si ndodhi grabitja ditën për diell në Tiranë (Video)


Publikohet videoja e personit që ditën për diell grabiti një agjenci kredidhënieje në Tiranë.

Ngjarja ndodhi në rrugën ‘Muhamet Gjollesha’ e siç duket në videon shoqëuese, grabitësi ishte veshur me rroba bojaxhiou, kominoshe e një kapele në kokë.

Autori i dyshuar është futur qetësisht në mjediset e biznesit dhe në më pak se një minutë mbush qesen me para dhe largohet i qetë. Nuk dihet ende shuma e grabitur ndërsa policia nuk e ka ndaluar ende personin në fjalë.

VINI RE: Videoja marrë nga A2 CNN