Vendosni fjalën kyçe....

Zjarri përfshin kabinën e pushimit në Gjirin e Lalëzit (Video+Foto)


Një zjarr ka përfshirë një kabinë pushimi në Shën Pjetër në Gjirin e Lalëzit.

Kabina e pushimit ndodhet shumë afër me shtëpi të tjera të cilat rrezikohen nga flakët.

Ndërkohë në vendngjarje ka shkuar ambulance dhe zjarrfikësit.

Nuk dihet nëse ka të lënduar nga flakët.