Vendosni fjalën kyçe....

Shpërthen bombola e gazit në Selenicë, plagosen 2 persona të një familje


Një bombol gazi ka shpërthyer në një familje në Selenicë të Vlorës, duke lënë të plagosur familjarët. Një burrë 49 vjeç, R.S dhe një grua 42 vjeçe M.S. janë lënduar nga goditja.

Gruaja ka pasur lëndime të shumta ndaj ajo do të niset menjëherë drejt Tiranës.

Ngjarja ndodhi në orën 5:30 të këtij mëngjesi.