Vendosni fjalën kyçe....

Kamioni del nga rruga në Rrogozhinë, plagoset shoferi turk


Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Rrogozhinë. Një kamion ka dalë nga rruga dhe ka mbetur i plagosur lehtë drejtuesit i mjetit, një shtetas turk.

Dyshohet se shkak i aksidentit mendohet është bërë terreni i rrëshqitshëm në rrugë si pasojë e reshjeve të shiut.

Drejtuesi i mjetit ka pësuar dëmtime të lehta dhe ka marrë mjekim. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka kryer veprimet e hetimore.