Vendosni fjalën kyçe....

Ndërprerje energjie në Tiranë më 15-16 korrik, zonat dhe oraret


Ditën e nesërme dhe të pasnesërme në Tiranë do ketë stakime të energjisë elektrike.

Shkak për këtë sipas OSHEE-së janë punimet në kabinat e zonave respektive.

Më poshtë është lista me zonat që do kenë mungesë energjie sipas orareve të poshtëshënuara.

Njoftim për abonentët Tiranë

Për shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, investim që po zbatohet në Tiranë, në datat 15-16 korrik do të stakohet energjia në disa zona në kryeqytet

15 korrik

09:00-16:00 – rruga “Shyqyri Peza”, rruga “Gaqo Tashko”

9:00-11:00 – zona Mëzez, prane Top Channel

11:00-15:00 – zona Fushë Mëzez

9:00-15:00 – zona e Astirit

9:00 12:00 – rruga “Hasan Ceka”, pranë rrugës “Don Bosko”

12:00-15:00 – rruga “Eshref Frashëri”

09:30-15:00 – rruga “Jordan Misja”

16 korrik

09:00-16:00 – Rruga “Njazi Meka”, rruga “Andrea Mano”, rruga “Niko Avrami”

9:00-11:00 – zona Kodër Mëzez

11:00- 13:00 – zona Yzberisht, prane KMY

13:00- 15:00 – zona e Astirit

09:00-15:00 – rruga “Teodor Keko”. Rruga “Vaso Pasha”, rruga “Nikolla Tupe”, rruga e Barrikadave, rruga “Ludovik Shllaku”, rruga “Muhamet Gjollesha”,

09.00-13.00 – rruga “Astrit Balluku”, rruga “Myslym Shyri” , zona prane Bul. “Gjergj Fishta”

09:30-15:00 – rruga “Mine Peza”, rruga e Durrësit, rruga “Mehmet Brocaj”