Vendosni fjalën kyçe....

Edi Rama publikon videon duke bërë not, nesër voton


Kryeministri Edi Rama publikon një video këtë të shtunë duke bërë not, teksa përshëndet edhe me dorë.

Nesër Rama do të shkojë në votime për bashkitë në vend, ndërsa presidenti i vendit Ilir Meta ka dekretuar një datë tjetër, atë të 13 tetorit.

Më herët Meta dha një mesazh, duke shkruar se pas të dielës ka edhe të hënë.

Foto dhe video duke notuar ka shpërndarë shpesh edhe ish-kryeministri i vendit, Sali Berisha.