Vendosni fjalën kyçe....

Pak minuta shi dhe Kombinati kthehet në Venecia (Video)


Kanë mjaftuar pak minuta shi në Tiranë që Kombinati të përmbytet. Në një video të publikuar në rrjetet sociale duken rrugët e kësaj lagjeje të kryeqytetit.

Ndryshe nga sa propagandon kreu i Bashkisë Veliaj, gjendja e rrugëve të Tiranës në raste shiu është skandaloze.

Me pak minuta, ato përmbyten duke sjellë probleme për pronarët e bizneseve buzë rrugës, për kalimtarët por edhe drejtuesit e mjeteve.