Vendosni fjalën kyçe....

LIVE/ Protesta e opozitës së bashkuar para kryeministrisë


Qytetarët kanë filluar të mblidhen përpara kryeministrisë për protestën e thirrur nga opozita e bashkuar e cila nis prej orës 18:00.

Në këtë protestë qytetarët marshojnë me pankartat, “Rama Ik” të cilat janë parë të stampuara edhe në çadrat e shpërndara nga organizatorët.

Protestuesit kërkojnë largimin e Ramës, dënimin e qeverisë së korruptuar dhe luftimin e krimit.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *