Vendosni fjalën kyçe....

Bojë e zezë, flakadanë, minutat e para të protestës (Foto)


Ka filluar protesta e opozitës së bashkuar para kryeministrisë.

Në këto minuta të para janë parë hedhje boje drejt kryeministrisë, qëllim me domate, derdhje qumështi dhe flakadanë.

Në protestë janë bashkuar mijëra qytetarë nga e gjithë Shqipëria.

Në këtë protestë janë parë edhe çadra me mbishkrimin “Ik”, të cilat simbolizojnë dhe kërkojnë ikjen e kryeministrit Rama.