Vendosni fjalën kyçe....

Juventus ndalet nga Ajax, Barcelona fiton ndaj Man.United


Barcelona ka arritur të marrë një fitore minimale ndaj Man.United në transfertë me rezultatin 0-1, duke hedhur një hap drejt kualifikimit për në fazën tjetër të Champions League.

Goli i vetëm ishte nga vetë lojtari i Man.United Luke Shaw.

Ndërsa sfida tjetër e Champions përfundoi në barazim 1-1 duke lënë të hapur kualifikimin dhe për ta vendosur në sfidën tjetër.

Golin për Juventus e shënoi Cristiano Ronaldo ndërsa për Ajax shënoi Neres menjëherë me fillimin e pjesës së dytë.