Vendosni fjalën kyçe....

Vuante nga depresioni, 35-vjeçari në Korçë hidhet nga kati i 3-të i pallatit


Hidhet nga kati i tretë i një pallati një 35-vjeçar nga qyteti i Korçës. Ngjarja e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme.

Mësohet se 35-vjeçari ndodhet në spitalin e Korçës në gjendje të rëndë. Si pasojë e rrëzimit ka marrë plagë të rënda kryesisht në kokë.  M.Prifti dyshohet se vuante nga depresioni dhe kurohej prej kohësh. Ai banonte në një lagje periferike të qytetit të Korçës.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *