Vendosni fjalën kyçe....

Gjendet i mbytur punëtori i Portit të Durrësit


Një trup i pajetë është gjetur mëngjesin e sotëm në portin e Durrësit. Mësohet se një punëtor i portit të Durrësit, Xhelal Skënderi është gjetur i mbytur në zonën e njohur si ish-kantieri detar.

Pas njoftimit të punëtorëve të portit, policia dhe polumbarët kanë shkuar në vendngjarje dhe kanë nxjerrë trupin e pajetë nga uji.

Sakaq është ngritur një grup hetimor i cili po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.