Vendosni fjalën kyçe....

Detaje të reja nga droga e kapur në Durrës,  shoferi e fshehu drogën në trup


Dalin detaje të reja nga droga e sekuestruar para disa minutash në Portin e Durrësit.

Shoferi i kamionit kishte fshehur qeset me drogë në trupin e tij.

Bëhet e ditur se për këtë tentativë trafikimi ndërkombëtar droge janë shoqëruar dy persona ndërkohë që është arrestuar një shtetas tjetër.

Shoferi i kamionit kishte fshehur qeset me drogë në trupin e tij.

Sasia e konsiderueshme e heronës dhe kokainës kishte destinacion Italianë.

Bëhet fjalë për 3 kg drogë e sekuestruar.