Vendosni fjalën kyçe....

Zidane sjell fitoret te Real Madrid


Me rikthimin e Zinedin Zidane në pankinën e Real Madrid është rikthyer sërish fitorja te kampi madrilen.

Ditën e sotme kundër Celta Vigo, “galaktikët” kanë fituar me rezultatin 2-0.

Golat për madrilenët u shënuan nga Isco dhe Benzema në pjesën e dytë.