Vendosni fjalën kyçe....

Akoma pa nisur mirë protesta, një qytetar shoqërohet në polici


Akoma pa nisur protesta e opozitës, një protestues është shoqëruar nga policia.

Sipas gazetares Klodiana Lala, protestuesi që kishte mbërritur për protestën në Bulevardin para Kryeministrisë, ka përdorur fjalë fyese ndaj efektivëve të policisë.

 Ende nuk dihet identiteti i protestuesit, por ai momentalisht po merret në pyetje dhe mund të lirohet.

Ashtu siç kishte paralajmëruar, opozita do të protestojë sot para Kryeministrisë në orën 11:00.

Vijon…

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *