Vendosni fjalën kyçe....

Aksident në aksin Shkodër-Hani i Hotit


Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Shkodër- Hani Hotit.

Mësohet se një automjet i tipit ‘Volkswagen Golf 5’ është përfshirë në aksident, ndërsa ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

Aksidenti ka ndodhur në afërsi të një karburanti në rrugën për në pikën doganore Hani Hotit.

Shkaqet nuk dihen ende, por dyshohet mungesa e ndriçimit dhe sinjalistikës.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e aksidentit.