Vendosni fjalën kyçe....

Humbi jetën nga orteku, Haradinaj ngushëllon familjen e zv/ministrit


Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj është shprehur i tronditur nga fatkeqësia në Brezovicë, ku humbi jetën Arian Daci, zëvendësministër i qeverisë së tij, kurse mbeti i plagosur Ardian Bakalli.

“Ngushëllimet më të sinqerta mikut tim, Akademik Nexhat Dacit, familjes së ngushtë të Arianit, si dhe miqve e kolegëve të tij”, ka shkruar Haradinaj.