Vendosni fjalën kyçe....

Paloka: Rama njeh gjuhën vetëm gjuhën e forcës, duhet larguar me dhunë


Partia Demokratike përmbylli sot zgjedhjet brenda partisë dhe Kryesia e re pritet të hartojë dhe miratojë strategjinë për protestat e opozitës.

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka, i ftuar në Ora News thotë se Rama njeh vetëm gjuhën e forcës dhe duhet larguar me dhunë.

Rama njeh vetëm një gjuhë, gjuhën e forcës. Duhet larguar me dhunë nga vendi që ka ozurpuar. Është vërtetuar se zgjedhjet kanë qenë të vjedhura dhe është një kryeministër që punon çdo ditë kundër interesave të qytetarëve të tij. Rrëzimi i tij sa më i shpejtë është akt patriotik për qytetar shqiptar.