Vendosni fjalën kyçe....

Një tjetër sukses, Ariana Grande do hapë festivalin ‘Coachella’


Këngëtarja e hitit ‘Thank u, next’ sapo arriti një tjetër sukses. Fjalën e kemi për Ariana Granden e cila do të bëjë hapjen e festivalit më të madh të ‘Coachella’ dhe renditet si artistja më e re në moshë që e ka bërë këtë në gjithë historinë e ‘Coachella’.

Po kështu ajo renditet si femra e katërt, pas Beyoncé, Lady Gaga dhe Björk që ka marrë këtë rol.  Menaxheri i Arianës e ka festuar suksesin e saj më një postim në ‘Instagram’ ku shpreh entuziasmin e tij.