Vendosni fjalën kyçe....

Derbi Juve-Inter, formacionet për sfidën më të shumëpritur në Itali


Luhet mbrëmjen e sotme në “Alianz Stadium” të Torinos, sfida e madhe e javës së 15-të në Seria A, derbi i Italisë mes Juventusit dhe Interit.

“Zonja e vjetër” gjendet e para me 40 pikë në klasifikim, ndërsa Interi i treti, me 11 pikë më pak.

Zikaltrit do të provojnë të ngushtojnë sado pak këtë diferencë, ndërsa ekipi i Alegrit për të treguar se këtë sezon kërkon të fitojë kudo dhe çdo ndeshje.