Vendosni fjalën kyçe....

ME VIDEO/Gjesti i Mohamed Salah që bëri të duartrokasë gjithë stadiumi


Ylli i Livepool-it, egjiptiani Mohamed Salah njihet nga të gjithë si një futbollist shumë i talentuar. Në ndeshjen e fundit mes Livepool dhe Crvena Zvezda ai bëi nj` gjest që u duartrokit nga të gjithë.

Salah u zëvëndësua në minutën e 73-të, por pas fishkëllimit përfundimtar, vrapoi tek një mbështetës i veshur me një xhihab i cili po shprehej: “Unë kam ardhur nga Egjipti për ty”. Salah i dhuroi  bluzën e tij tifozit dhe ky i fundit i dha një kuti me çokollata.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *