Vendosni fjalën kyçe....

Roma pëson disfatë në shtëpi nga Spal


Roma është dorëzuar përballë Spal duke humbur me rezultatin 0-2 në “Olimpico”, duke e rinisur kampionatin italian pas ndërprerjes për Ligën e Kombeve në mënyrën më të keqe të mundshme.

Verdhekuqtë pësuan një gol në çdo pjesë, fillimisht me Petagna në minutën e 38 dhe më pas me Bonifazzi në të 56-n.

Kjo humbje ishte e papritur pasi Spali vinte pas 5 humbjeve radhazi.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *