Vendosni fjalën kyçe....

Denoncimi te Berisha: Të shtëna me armë zjarri në Peqin, policia do lirojë miqtë e kapur të Ballës


Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në ‘Facebook’ një mesazh të një qytetari dixhital, ku ky i fundit denoncon një ngjarje të ndodhur në Peqin.

Sipas denoncuesit në Peqin ka pasur të shtëna me armë zjarri, ku janë kapur djemtë e Albert Macit me arme zjarri në makinë.

Qytetari dixhital pohon se shumë shpejt ata do të lirohen, pasi sipas tij Maci është shok i Taulant Ballës.

Postimi i plotë:

Te shtena me arme zjarri ne Peqin, policia do ti liroje ato, miq te Balles! sb

Doktor para 30 min jane kapur nga policia e Peqinit dy djemte e Albert Macit me arme zjarri ne makine te garantoj se miku i Taulant Balles do te lirohet se shpejti ashtu sic rri dhe shetit i armatosur Albert Maci i denuar ne Itali (dhe i kerkuar nga ky shtet),por miku i Taulant kriminelit nga policia nuk preket e jo te arrestohet.Respekte.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *