Vendosni fjalën kyçe....

Vasili-Ramës: Ti je shpifës ordiner, je bërë si gratë e liga


Kreu i Grupit Parlamentar të LSI-së Petrit Vasili është shprehur së fundmi se Rama njihet deri në Bruksel si shpifes ordiner. Kjo deklaratë e Vasilit ka ardhur pasi Rama u shpreh se do të padisë në gjykatë këdo që shpif ndaj qeverisë së tij.

“Shko padit edhe Departamentin e Shtetit, BE,Francen,Gjermanine se “shpifin” per ty dhe thone, qe ti mbushe Shqiperine me krim te organizuar,krim dhe korrupsion. Ore kryeminister karnavale mos pyet fare,padite gjithe globin.
Kur te le mendja si puna jote cdo gje lejohet.”, shprehet Vasili. 

Reagimi:

BE dhe ShBA “shpifin” per drogen dhe krimin,kryeministri ç’pret t’i padise. Bo bo ç’gajasje kryeministri i Grizeldes po ankohet per shpifje. Ky kryeminister njihet deri ne Bruksel si shpifes ordiner dhe sot po flet per shpifje.
Leri denglat e shpifjeve se u bere si grate e liga.

Shko padit edhe Departamentin e Shtetit, BE,Francen,Gjermanine se “shpifin” per ty dhe thone, qe ti mbushe Shqiperine me krim te organizuar,krim dhe korrupsion. Ore kryeminister karnavale mos pyet fare,padite gjithe globin.
Kur te le mendja si puna jote cdo gje lejohet.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *