Vendosni fjalën kyçe....

Aksident në Tepelenë, përplasen dy automjete, plagoset njëri prej shoferëve


Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tepelenë, ku dy automjete janë përplasur në aksin “Tepelenë-Krahës”.

Si pasojë e[përplasjes është dëmtuar njëri nga shoferët, i cili po merr ndihmën mjekësore.

“-Rreth orës 06:00, në aksin rrugor “Tepelenë-Krahës”, janë përplasur automjeti me drejtues shtetasin T. H., 39 vjeç, banues në Mallakastër dhe automjeti me drejtues shtetasin R. S., 20 vjeç, banues në Sarandë. Nga aksidenti është dëmtuar lehtë shtetasi R. S., i cili po merr ndihmën mjekësore në spital.

Grupe të posaçme hetimore po punojnë për të dokumentuar me prova ligjore rrethanat e aksidentit”, njofton policia.