Vendosni fjalën kyçe....

Real Madrid në kërkim të trajnerit, piketon dy emra


Real Madridi ka nisur të kërkojë trajnerë pasi Ancelottit t’i skadojë kontrata.

Tekniku italian nuk do ta vazhdojë kontratën me “Los Blancos” pas përfundimit të këtij edicioni.

Real Madridi tashmë i ka dy emra në mendje.

Bëhet fjalë për Roberto de Zerbin dhe Xabi Alonson.

De Zerbi po bën punë të jashtëzakonshme me Brightonin, e njëjtë po vepron edhe Xabi Alonso me Bayer Leverkusenin.