Vendosni fjalën kyçe....

Sulmi i armatosur në Kosovë, publikohet video teksa grupimi serb largohet nga vendngjarja


Mediet në Kosovë ka publikuar pamje të grupit të sulmit që vrau efektivin e policisë në Kosovë.

Pamjet e bëra me dron, pasqyrojnë të gjitha lëvizjet e sulmuesve të armatosur në Manastirin e Banjskës.

Dhjetëra persona të maskuar shihen teksa bëjnë lëvizje përreth manastirit dhe pastaj vrapojnë duke ikur në mënyrë të organizuar drejt malit.