Vendosni fjalën kyçe....

Liga e Kampionëve: Fitojnë Real, Bayern dhe Napoli, Inter nuk shkon përtej barazimit


Kanë përfunduar sfidat e para të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve.

Bayern Munich fitoi me rezultatin 4:3 ndaj Man.United.

Ndërsa fitore mori edhe Real Madrid, Arsenal edhe Napoli.

Ndërsa Interi nuk shkoi përtej një barazimi me Real Sociedad.

Rezultatet: