Vendosni fjalën kyçe....

VIDEO MEME – Na dolën lakrat sheshit, Luli do na marre godinën e SHQUP-it


 

Kulla ‘Mali i Tiranës’ që do të ndërtohet pas Teatrit të Operas dhe Baletit, ka ndezur debate të forta ditët e fundit.

Kulla në fjalë cilësohet si e Berishajve, pasi aksionerët që do të ndërtojnë kullën janë njerëzit e Shkëlzen Berishës, gjë që ka nxitur shumë reagime dhe kundër reagime nga figurat e politikës shqiptare.

Por krahas tyre, duket se nuk kanë munguar as memet e shumta në rrjet, ashtu si video meme e mëposhtme: