Vendosni fjalën kyçe....

Bellingham transferohet për shifrën 103 mln euro te Real Madrid


Jude Bellingham renditet në vend të 11-të të transferimeve më të shtrenjta me plot 103 milionë euro, 2 milionë euro më pak se Dembele dhe Pogba të vendeve të nëntë dhe të dhjetë me nga 105 milionë euro.

Bellingham ka nënshkruar me Real Madridin, ekip të cilit do t’i bashkohet këtë verë.

Ai raportohet të ketë kryer edhe vizitat mjekësore të Real Madrid dhe pritet të bëhet shumë shpejt prezantimi në Santiago Bernabeo.