Vendosni fjalën kyçe....

Shembet mbikalimi në Shkodër, bllokohet rruga


Ditën e sotme është shembur mbikalimi i këmbësorëve te “Ura e Bahçallëkut”.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:00. Nga rrëzimi i mbikalimit është bllokuar edhe rruga.

Rreth orës 12:00, është shembur pjesërisht mbikalimi i këmbësorëve, në vendin e quajtur “Ura e Bahçallëkut”.

Në momentin e shembjes, nuk ka patur në lëvizje automjete dhe as këmbësorë.

Në vendngjarje janë shërbimet e Policisë, shërbimet e zjarrfikëses dhe të Entit Pronar të Rrugës, të cilët po punojnë për hapjen e rrugës.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe nën drejtimin e Prokurorisë, po punon për zbardhjen e shkakut të shembjes së mbikalimit”-thuhet në njoftimin e policisë.