Vendosni fjalën kyçe....

Reshjet e shiut përmbytin rrugët e Durrësit


Reshjet e dendura të shiut, të rëna gjatë natës dhe mëngjesit të sotëm kanë përmbytur rrugët e qytetit bregdetar.

Uji, i cili ka depërtuar mbi trotuare ka vështirësuar lëvizjen e këmbësorëve dhe qarkullimin e automjeteve.

I gjithë vendi është përfshirë nga një mot me reshje të dendura shiu ku në disa zona kanë sjellë probleme me rrugor.