Vendosni fjalën kyçe....

I vihet flaka gjatë natës makinës në Korçë, zjarri dyshohet i qëllimshëm


Një mjeti në Korçë i është vënë flaka gjatë natës.

Ai ishte në pronësi të Arjan Zengos dhe ka qenë i parkuar jashtë.

Personi në fjalë është me precedentë penal në fushën e narkotikëve, shkruan Shqiptarja ndërsa dyshohet se zjarri ka qenë i qëllimshëm.