Vendosni fjalën kyçe....

Votimi në Dukagjin, komisionerët e Pultit dhe Shoshit bllokohen nga dëbora (VIDEO)


Në disa njësi në zonën e Dukagjinit nuk ka nisur ende votimi për shkak të motit të keq.

Në rrjet ka qarkulluar një video e cila tregon se si komisionerët e Pultit dhe Shoshit kanë mbetur të bllokuar në rrugë për shkak të dëborës.

Si pasojë ende nuk ka nisur procesi i votimit.