Vendosni fjalën kyçe....

Aksident në aksin Krujë-Qafshtamë, plagosen 3 persona


Tre persona janë plagosur  në një aksident të ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Krujë-Qafështamë.

Makina e cila drejtohej nga një 18 vjeçar ka dalë nga rruga.

Të plagosur kanë mbetur shoferi dhe dy pasagjerët ku njëri prej tyre ndodhet në gjendje të rëndë.