Vendosni fjalën kyçe....

Milan merr pikën e parë në Ligën e Kampionëve, Reali fiton ndaj Shakhtarin


Milani ka marrë pikën e parë ndaj Portos në Ligën e Kampionëve.

Sfida në San Siro përfundoi me rezultatin 1-1.

Ndërsa në sfidën tjetër mes Real Madrid dhe Shakhtar Donetsk, galaktikët fituan 2-1 duke qëndruar në vendin e parë të grupit.