Vendosni fjalën kyçe....

Aksident i rëndë në aksin Shkodër-Koplik, humb jetën një person, plagosen 3 të tjerë


Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në aksin Shkodër-Koplik.

Nga përplasja e një makinë tip ‘Mercedes’ dhe një makine tip ‘Volksëagen’ ka ndërruar jetë një person dhe janë plagosur 3 të tjerë.

Personat e plagosur ndodhen në spitalin e Shkodrës.

Dy makinat e përfshira në aksident, njëra prej tyre ka dalë nga rruga, janë shkatërruar thuajse totalisht nga goditja e cila ka rezultuar shumë e madhe.