Vendosni fjalën kyçe....

Ndahet nga jeta babai i Lulzim Bashës


Babai i kreut të PD-së, Basha, Xhelal Basha, është ndarë nga jeta në moshën 85-vjeçare.

Ai vuante nga një sëmundje e rëndë dhe po mjekohej në spital prej disa kohësh.