Vendosni fjalën kyçe....

Arrestohet 48-vjeçari shqiptar në Greqi, së bashku me bashkëpunëtoren moldave iu kapën 35kg kanabis


Një 48-vjeçar shqiptar është arrestuar në Selanik të Greqisë me lëndë narkotike.

Policia e ka cilësuar si pjesë të një trafiku të lëndëve narkotike në Greqi.

Shqiptari u arrestua bashkë me bashkëpuntoren moldave teksa iu gjetën 35 kg kanabis, 2 pako kokaine, dhe pistoletë.

Gjithashtu u zbulua se shtetasi shqiptar i arrestuar ka masë ndalimi për hyrje në vendet e zonës Shengen.