Vendosni fjalën kyçe....

Dua Lipa vjen në në Tiranë, Rama i dhuron albumin me pikturat e tij


Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare Dua Lipa ka mbërritur në Tiranë.

Ajo është takuar me kryeministrin Rama e kryebashkiakun Veliaj.

Kreu i qeverisë i ka dhuruar këngëtares një album me punët e tij. Kreu i qeverisë shkruan se ka mbetur i mahnitur nga thjeshtësia, mençuria e edukata e këngëtares që ka kapur majat.  

Veliaj nga ana e tij i dhuroi këngëtares jë targë të personalizuar me emrin e saj si dhe një pjesë të vëshjeve tradicionale të Tiranës.