Vendosni fjalën kyçe....

Akuzohen se falsifikonin testet Covid, në pranga 10 persona, mes tyre edhe 3 mjekë


Dhjetë persona janë arrestuar në Tiranë pasi akuzohen për falsifikimin e testeve Covid-19.

Deri tani janë arrestuar 3 mjekë, dy sekserë dhe punonjës agjencish turistike.

Falsifikimi i testeve bëhej kundrejt vlerës 35-40 euro për person.