Vendosni fjalën kyçe....

Sherr i pazakontë, pulëbardha sulet t’i rrëmbejë ushqimin, burri e godet me grusht (Video)


Një burrë ka treguar se ai me të vërtetë ka reflekse tepër mbresëlënëse pas një takimi me një pulëbardhë që u përpoq të vidhte ushqimin e tij.

Në një video të shpërndarë në internet, një burrë shihet duke blerë ushqim nga një vend i quajtur ‘The Seafood Shack’ në një ditë të bukur vere dhe, siç pritej, duket mjaft i lumtur për blerjen.

Por një pulëbardhë po priste rastin për të rrëmbyer diçka dhe u hodh për të shkëputur diçka. Ndërsa burri ecën prapa drejt mikut të tij, i cili po përdorte kamerën e telefonit, pulëbardha sulet për të rrëmbyer ushqimin, por pasi goditet nga burri del duarbosh.